Motorola

Motorola zaprzestaje działalność w Polsce

Potwierdziły się informacje Telix.pl dotyczące polskiego oddziału Motoroli, więcej na ten temat informowaliśmy: Tutaj. Po zamknięciu polskiego biura prasowego i zaprzestaniu działania Infolinii, Motorola zamyka profil na Facebooku.

Witamy, chcemy Was poinformować, iż rozpoczęliśmy proces łączenia społeczności naszych fanów w Europie. W związku z tym, zapraszamy fanów z Polski, aby dołączyli do grona fanów Motorola Europe. Chcemy mieć z Wami częstszy kontakt i zapewnić Wam lepsze wsparcie, dlatego właśnie zapraszamy Was na nasz europejski wspólny profil. Profil Motorola Polska będzie funkcjonował do 26 października – czytamy na oficjalnym profilu Motoroli na Facebooku.

Na razie otrzymaliśmy informację, że nie powinno być problemu z telefonami na gwarancji, te będą cały czas naprawiane.

źródło: Motorola, wł.

Kan

3 komentarze do “Motorola zaprzestaje działalność w Polsce”

  1. W zasadzie Motorola, a konkretnie jej dział od komórek idzie na aut. Właściwie Google kupił Motorolę Mobility tylko dla patentów by bronić się przed atakami Apple, jednak gdy przyszło do wprowadzania nowych Nexusów (tablet i niedługo kolejny smartfon) Motorola nie jest już ich producentem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.