Android

Motorola Atrix HD z LTE i Android 4.0

W Stanach Zjednoczonych sieć AT&T oficjalnie przedstawiła następną generację urządzenia pod nazwą Motorola Atrix. Jesteście ciekawi jakie nowe funkcje posiada kolejna generacja supertelefonu Motorola?


Bez wątpienia tak, Atrix jest jednym z lepiej wyposażonych smartfonów, w tym jego specyfikacja idzie w parze z większością nowo prezentowanych urządzeń. Zaskakujące może być więc, że amerykańska firma zdecydowała się na cichą premierę nowej wersji urządzenia wykonananego z kevlaru – MB886 o kodowej nazwie „Dinara.

Motorola Atrix HD został wyposażony w jeszcze lepszy wyświetlacz 4,5″ HD (720p) Gorilla Glass oraz dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.5GHz, wspomagany przez 1GB pamięci RAM, 8GB pamięci wewnętrznej. Na pokładzie smartfonu o grubości 8.4mm znajdziemy m.in. 8Mpix aparat z możliwością nagrywania wideo Full HD, czytnik
kart
microSD do 32GB, baterię 1780 mAh, 3.5mm jack, łączność HSPA+ i LTE. Za pracę urządzenia odpowiada system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

źródło: AT&T

Kan

4 komentarze do “Motorola Atrix HD z LTE i Android 4.0”

  1. Słabizna. W wielu aspektach gorsza od mojego Atrixa. Spodziewałem się 32 GB zamiast tych 8, procesora 4 rdzeniowego, większej baterii i czytnika linii papilarnych

    Odpowiedz
  2. to sobie dokup karte maks 70 złotych kosztuje i bd mial 40 gb ;0 Na co ci 4 rdzenie jak i tak tego nie wykorzystasz hehhe

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.