Asus

Thomas Chu nowym dyrektorem regionalnym ASUSa

Zmiana na kierowniczym stanowisku w ASUSie. Thomas Chu został nowym Dyrektorem Regionalnym firmy ASUS w regionie Europy Wschodniej.

Thomas Chu posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w branży nowoczesnych technologii. W firmie ASUS pełnił dotychczas funkcję Dyrektora Regionalnego, odpowiadając za oddziały firmy w Ameryce Łacińskiej. Wcześniej, jako Product Manager, zarządzał kilkoma liniami produktowymi marki ASUS na rynkach Europy Wschodniej.

Do jego głównych obowiązków, jako Dyrektora Regionalnego w regionie Europy Wschodniej, należeć będzie wspieranie i koordynowanie rozwoju marki ASUS na rynkach Europy Wschodniej, w tym Polski. Na stanowisku Dyrektora Regionalnego zastąpił Jeremina Hsieha, który objął stanowisko Dyrektora Regionalnego na obszar Ameryki Łacińskiej.

źródło: ASUS Polska

Kan

5 komentarzy do “Thomas Chu nowym dyrektorem regionalnym ASUSa”

  1. Nie długo, nie krótko a w sam raz się nazywa – w wersji na Polskę. Nic dodać do nazwiska. Dowiedzcie się rodacy, czy nie potrzebuje etatu pomocnika do noszenia teczki. Chu chu cha, nawet jak zima zła, to pecunia non olet na dobrej posadce, zwanej fuchą.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.