Internet

Rok Internetu za darmo od Heyah na stacjach Statoil

Heyah uruchomiła właśnie wyjątkową promocję „Rok Internetu za darmo”. Aby z niej skorzystać i cieszyć się swobodnym surfowaniem w Internecie, wystarczy odwiedzić najbliższą stację Statoil i kupić dedykowany starter z promocją „Rok Internetu za darmo”. Możliwość nabycia starterów oraz zasileń konta Heyah na stacjach Statoil (z wyłączeniem stacji oznaczonych logiem 1-2-3) zapewnia epay Polska, dywizja Euronet Polska.

Heyah promuje ofertę Rok internetu za darmo (wideo)

Jeśli macie już konto w sieci Heyah, również możecie skorzystać z promocji „Rok Internetu za darmo”. Wystarczy aktywować taryfę „Dniówka” wybierając Google Play oraz iStore).

Użytkownicy korzystający już z innej taryfy w sieci Heyah (Taryfy Pakietowej i Nowej Heyah) powinni najpierw zmienić taryfę na „Dniówkę” poprzez wysłanie kodu *100*812#, a następnie do 30 kwietnia 2014 roku aktywować promocję „Rok Internetu za darmo”.

W ramach promocji użytkownicy otrzymują 50 MB każdego dnia, bez względu na święta czy dni wolne. Co więcej, po wykorzystaniu przyznanego limitu, użytkownicy nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów za korzystanie z Internetu, może nastąpić jedynie zwolnienie transmisji danych. Jedyne o czym trzeba pamiętać, aby móc korzystać z darmowego Internetu to utrzymanie konta aktywnego na połączenia wychodzące.

źródło: Euronet

Kan

5 komentarzy do “Rok Internetu za darmo od Heyah na stacjach Statoil”

  1. Zapraszamy serdecznie 🙂

    A tutaj szczegóły promocji: [url]http://www.heyah.pl/na-karte/dniowka#rok-internetu[/url]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mTPtwW_NZsQ&list=PLBjffaAOm9k8YoVyBR6vvhnwpQyvV6gAU[/youtube]

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.