Internet

Angry Birds w T-mobile (video)

W mediach trwa kampania reklamowa T-Mobile, która wykorzystuje ogromną popularność na świecie gry numer jeden na smartfony – Angry Birds.

źródło: T-Mobile

Kan

9 komentarzy do “Angry Birds w T-mobile (video)”

    • Faktycznie poziom jest niski, ale tylko wtedy kiedy gra się żeby tylko przejść na następną planszę 😉 spróbuj zrobić każdy poziom na 5 gwiazdek wtedy jest znacznie trudniej 😉

      Odpowiedz
  1. Ludzie, pomóżcie!!! Mam od wczoraj Samsunga Galaxy Mini. Tryb dźwięku jest włączony na trybie samolotowym, nie wiem jak to zmienić. Pomoże ktoś? 😉

    Odpowiedz
  2. Archaicznie niska rozdzielczość sporego ekranu o przekątnej prawie 3 cale zapewnia dodatkową zabawę i rozrywkę: można sobie z nudów liczyć jego piksele. Gwarantuję, że będzie je widać jak ziarnka piasku na dłoni. Musieli mieć w magazynach tych wyświetlaczy setki tysięcy albo i więcej. Huiawie ich, tak było czy nie, w każdym razie teraz jest szansa upłynnienia zalegającego badziewia jako frontowego podzespołu 'nowego’ smartfona AD 2011.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.