Newsy

Orange: połowa klientów korzysta z e-faktur i e-toperz z przyjaciółką

W ostatnich latach Orange mocno promuje elektroniczną formę rozliczeń, a dzisiaj poinformował, że połowa faktur za usługi stacjonarne i mobilne jest wystawiana elektronicznie. W sumie jest to ok. 3,5 miliona e-faktur miesięcznie.


Cieszę się, że wśród naszych klientów taka forma jest coraz bardziej powszechna. Dzięki zmianie dokumentu z papierowego na elektroniczny chronimy nasze środowisko. Nie będę też ukrywać, że firma oszczędza na wydatkach na papier, druk i dystrybucję – skomentował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Przy zaprezentował okazji maskotkę promująca e-faktury, czyli e-toperz dostał przyjaciółkę do pary.

źródło: Orange

Kan

4 komentarze do “Orange: połowa klientów korzysta z e-faktur i e-toperz z przyjaciółką”

  1. Łaski nie robią – za papierową fakturę pobierają tyle kasy, że każdy jest zmuszony wybrać fakturę elektroniczną.

    Odpowiedz
  2. Ja np. Dowiedziałem sie o pół roku od podpisania umowy, ze kończy mi sie okres propomcyjny na fakturę i jeśli sie ńie zdecyduje na e-fakturę, mój abonament (płace 159,99) wzrosńie o kolejne pare złotych.
    Przy pospisywaniu umowy nie było o tym mowy, a w umowie oczywiście ńie doczytalem…
    Za takie praktyki Orange ńiedlugo pożegna sie z kilkoma numerami. Łącznie 200 zeta miesiecznie. Chytry dwa razy traci.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.