Newsy

Awaria sieci Networks Orange w Gdańsku

We wtorek doszło do awarii sieci Orange. Kilka tysięcy użytkowników ma problemy z odebraniem połączeń telefonicznych w technologii 2G – informuje Dziennik Bałtycki.

W tej sytuacji polecamy przełączenie ręczne telefonów komórkowych na technologię 3G i wtedy powinno być zdecydowanie lepiej – zapewnia na portalu trojmiasto.pl Maria Piskier z biura prasowego Orange.

Awaria jest po stronie firmy Networks zarządzającej siecią. Nie są znane jej powody, ani czas jej usunięcia.

źródło: Dziennik Bałtycki

Kan

9 komentarzy do “Awaria sieci Networks Orange w Gdańsku”

  1. Networks ? czyli jesli mam karte z jednej z tych dwoch sieci to korzystam z nadajnikow jednej i drugiej sieci ? czy tylko tej w ktorej jest karta ?

    Odpowiedz
  2. Mam w Orange na kartę Warmińsko Mazurskie siec 2G nadal brak zasiegu połanczenia alarmowe działaja w T-Mobile zasieg jest siec 2G, napiszę wprost T-Mobile ma ustawienia swojej sieci na Core Orange ma inne ustawienia prosze mi tu nie pisać bzdur że obydwie sieci maja te same ustawienia T-mobile korzysta z czestoliwosci Orange a za tym Orange z T-Mobile i w tym drugim przypadu u Orange zawsze sa beda i zawsze były awarie i nigdy sie nie skonczą nawet jak bede mieli LTE

    Odpowiedz
    • Serio, ciężko się takie coś czyta 😉 ale chyba zrozumiałem 🙂 I powiem tak, awarie zdarzają się wszędzie, czy to ISP lokalny, czy ogólnokrajowy potentat, my – użytkownicy raczej nie mamy nic do tego, takie rzeczy były, są i będą.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.