Internet

100 sposobów Orange jak zaoszczędzić na co chcesz (wideo)

Trwa druga odsłona kampanii Internet mobilny, ale też pójść do fryzjera i na masaż? Wybierzcie 1 ze 100 sposobów na oszczędzanie w Orange.

Pod hasłem „100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange” to wielka poświąteczna wyprzedaż. Klienci otrzymają m.in smartfony i tablety w atrakcyjnych cenach, tańsze pakiety usług oraz wiele innych sposobów na to, by wydać jak najmniej nie rezygnując jednocześnie ze swobodnego korzystania z telefonu komórkowego, domowego czy surfowania po internecie. więcej na ten temat w artykule: 100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange (wideo)

źródło: Orange

Kan

3 komentarze do “100 sposobów Orange jak zaoszczędzić na co chcesz (wideo)”

  1. „chcieć to mieć”? Ciekawe co za wybitny „umysł” wymyślił to idiotyczne hasło, a Orange mu jeszcze zapłaciło pewnie niezłą kasę – STRASZNE!

    Odpowiedz
  2. Od sposobów w Orange boli głowa. Lepiej mniej a ciekawiej, jak np. w Heyah – pakiet smsów albo na połączenia, net i freeyah. Wystarczy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.