Internet

Plan taryfowy Orange Pantera wzrosł aż czterokrotnie

W ostatnich 12 miesiącach sprzedaż Planu taryfowego Orange Pantera – stworzonego specjalnie pod osoby, które dużo korzystające z mobilnego Internetu w telefonie, wzrosła aż czterokrotnie. Hitem jest też dodatkowy pakiet 300 MB z lejkiem.

Moim zdaniem w czasach rynkowej Pierwszej Wojny Smartfonowej, ważniejsze od samych telefonów, które operatorzy de facto sprzedają takie same i w podobnych cenach, są właśnie przyjazne oferty i nowoczesna sieć. Dlatego dokładnie w tym kierunku będziemy się rozwijać. Oczywiście nie zapominając o kolejnych promocjach, bo nic tak nie cieszy, jak smartfony za 1 zł – skomentował sukces Pantery rzecznik Grupy TP Wojciech Jabczyński.

Kan

5 komentarzy do “Plan taryfowy Orange Pantera wzrosł aż czterokrotnie”

  1. Najlepszym z możliwych planów taryfowych jest Orange Free na Kartę i w życiu nigdy żadnych abonamentów. A smartfon lepiej kupić na raty lub za gotówkę w sklepie a nie zbrandowany przez operatora.

    Odpowiedz
  2. W abo można wybrać pakiet z lejkiem, ale dopiero od taryfy 89,90 w górę. W niższych to koszt 25zł za 250MB. Więc w niższych bardziej opłaca się dokupić za 9zł pakiet 300MB z lejkiem – wtedy jest się bezpiecznym.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.