Finanse

Korupcja przy prywatyzacji TP ?

CBA zatrzymało Jana W., byłego prezesa spółki Kulczyk Holding oraz byłego szefa rady nadzorczej PKN Orlen. Śledczy podejrzewają, że mężczyzna dopuścił się korupcji podczas prywatyzacji Telekomunikacji Polskiej.

Sprawa dotyczy zachowań korupcyjnych przy prywatyzacji – tak Informację o zatrzymaniu Jana W. skomentował Tomasz Tadla z prowadzącej śledztwo w tej sprawie Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach. Chodzi o to samo śledztwo, w którym wcześniej zarzuty przedstawiono m.in. gen. Gromosławowi Czempińskiemu.

Prokuratura odmawia podania jakichkolwiek szczegółów związanych z ostatnimi zatrzymaniami.

źródło: RMF24

Kan

5 komentarzy do “Korupcja przy prywatyzacji TP ?”

  1. Teraz? Chyba się z choinki urwali. Poza tym co to była za prywatyzacja. Państwową polską firmę oddali państwowej firmie z Francji.

    Odpowiedz
  2. miejmy nadzieje, że to będzie miało negatywny wpływ na działalność tej spółki i w końcu upadnie. Czy nastaną takie czasy, kiedy firmy, które istnieją na polskiej ziemi, w końcu będą w Naszych polskich rękach?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.