Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Promocyjne doładowania w pre-paidach Play
- Ten temat ma 17 odpowiedzi, 2 głosy, a ostatnio został zaktualizowany 16 lat, 5 miesięcy temu przez
Anonimowy.
-
AutorWpisy
-
-
Kan
Klucznik -
Anonimowy
GośćJa dostałem takiego SMSa 15 stycznia.
Prezent dla stałych klientów! 10zl ekstra! Doładuj konto za 10zl do 18.01, a do 20.01 otrzymasz dodatkowe zlotowki na polaczenia glosowe, SMS, MMS wazne 30 dni
Doładowałem i dostałem.
-
Anonimowy
Gośćmarnet –> A jak długo masz telefon (aktywacje) ?
-
Anonimowy
GośćData aktywacji: 18.09.2007. Mam Play Fresh.
-
Anonimowy
GośćHmmm mam tez ponad 2 lata i na razie nikt mi nic nie przysłał.
-
Anonimowy
GośćCzyli do różnych klientów wysyłają różne formy promocji? i nawet nie wiadomo czy każdy ją dostanie? Play zagmatwany się robi
-
Anonimowy
Gośćzawsze jak sie doladowuje w ramach programu doładowań
to dostaje jakis podobny komunikat, nie pamietam dokladnie
jak on brzmi, ale wtedy to zawsze byla sciema i zawsze
traktowalem to jako blad systemu, raz nawet
doladowywalem sie wiecej i nic z tego nie wyszlo…
-
Anonimowy
GośćJuz wszystko wiadomo. Zaraz Kan dopisze info ale teraz w komentarzy wyjaśnienie rzecznika Play "Postanowiliśmy podziękować Klientom, którzy są z nami dłużej niż rok i regularniej doładowują konto. To nie jest żadna promocja – ot tak daliśmy grupie Klientów miły, myślę prezent. Wszystkie osoby spełniające kryteria otrzymały specjalny SMS z informacjami na ten temat i tylko te osoby mogą skorzystać z podwójnego doładowania."
-
Anonimowy
Gośćo tych co zmieniają numery co jakiś czas nie pomyśleli heh :p
-
Anonimowy
GośćPodwójne doładowanie na wszystkie usługi? Pomysł z Tak Taka, tylko w podwojeniach TT mogą wziąć udział wszyscy, dostać znacznie większy bonus i do tego wykorzystać go bezterminowo. Ale stali klienci Play na pewno się ucieszą, bo ostatnio Play starał się głównie pozyskać nowych.
-
Anonimowy
GośćJa mam 30zl gratis za 30zl w ramach czasowych jak w newsie.
-
Anonimowy
Gośćbrawo – w końcu play zaczał coś dawać w swoich pre paidach – niech goni orange – na razie rządzą minuty za minuty…
-
Anonimowy
Gośćwitam wszystkich, ja również dostałam tego sms z play. ktoś napisał, że po doładowaniu konta kwotą 30 zł, rownież otrzymał bonus w wartosci 100% doładowania. wiec nie jest konieczne akurat 40 zł??
pozdrawiam
-
Anonimowy
Gośćja dzisiaj dostalem ze mam doladowac za 40 zl do 25 stycznia… aktywacja 01.10.2007..
-
Anonimowy
Gośćteż dostałem smsa żeby uzupełnic za 40zł, a co się stanie jak doładuję np za 30?? i jest gdzieś regulamin tej promocji?
-
Anonimowy
GośćPowinno być – doładuj dowolną kwotą do 40PLN, a my ją Tobie podwoimy.
-
Anonimowy
GośćZ info wynika, że podwojenie przyznawane jest tylko do doładowania kwotą 40zł. Szkoda, że z terminem ważności. Warunki promocji i zasady korzystania z podwójnych doładowań są najkorzystniejsze w TT.
klasyk, nie zgodzę się z tobą. Lepiej dostać bonus za doładowania, niż terminowe bonusy na zasadach, jakie wprowadziło Orange. Nowa promocja MZM weszła w miejsce Pogadaj sobie- teraz, żeby coś dostać musisz 1. doładować konto wysoką kwotą- bo w tym wypadku oferta jest opłacalna, 2. wykonywać połączenia, czyli wydawać pieniądze. Wcześniej wystarczyło doładowanie konta, bez zbędnych kombinacji.
-
Anonimowy
GośćA starzy klienci dziękują playowi na zrobieniwplaya.prv.pl
-
-
AutorWpisy