Start › Forum › Sprzęt › Komputery i akcesoria › Nowa generacja mobilnych przeglądarek Opera Mini 5 już dostępna
- Ten temat ma 15 odpowiedzi, 3 głosy, a ostatnio został zaktualizowany 14 lat, 7 miesięcy temu przez
Anonimowy.
-
AutorWpisy
-
-
KamilBakowski
Członek -
Anonimowy
GośćOpera rządzi, na PC i na telefonach. Nowa jest super, ale czy będzie obsługiwać wyższe rozdzielczości na telefonach dotykowych?
-
Anonimowy
GośćJuż ją mam. Boska. Świetnie obsługuje telefon dotykowy, lepsza od wbudowanej przeglądarki.
-
Anonimowy
GośćOpera Mini działa chyba na wszystkich rozdzielczościach. Na dotykowych również. Ja testuje ją na HTC HD i działa rewelacyjnie a screeny z testów masz na samej górze newsa.
-
Anonimowy
GośćDodam, że na "zwykłym" telefonie też działa, nawet efektowniej 🙂
-
Anonimowy
GośćOkey już wiem dlaczego nie mogę znaleźć opera link:
"Downloads, feeds and Opera Link are all disabled in the Beta while we polish the implementation"
Trzeba będzie na to jeszcze poczekać. Tak czy siak przeglądarka wymiata.
-
Anonimowy
GośćDajta znac na Teliksie jak sie ukaze po polskiemu 😉
-
Kan
KlucznikOczywiście, zawsze prośba Czytelników jest dla nas rozkazem. Pozdrawiam Andrzej
-
Anonimowy
GośćFajna, ale ja bardziej czekam na Operę Mobile 9.7 ze wspomaganiem Opery Turbo na Symbian UIQ3. Używam Operę Mobile 9.5b2 (druga beta), która posiada funkją "Opera Fingertouch" i pomimo, że jest to beta ładnie obsługuje większość skryptów, a to dla mnie najważniejsze.
-
Anonimowy
GośćWprawdzie nie ma jeszcze polskiej opery ale pobrałem na swojego se c702 operę 5 i odpaliłem. zaszokowało mnie jak się okazało że można oglądać filmy na youtube
-
Anonimowy
GośćPrawie nic tylko wygląd inny epoka kaminna gdzie flash Ajax
Troche javy to dla dzieci
-
Anonimowy
GośćKan-"Oczywiście, zawsze prośba Czytelników jest dla nas rozkazem."
Mala prosba.Przy nastepnych konkursach fotograficznych drogi Andrzeju przestan krecic lody.Zmienianie regulaminu w czasie trwania konkursu,znikajace zdjecia pod koniec.Moglbys zostac nastepnym rudym premierem.
-
Anonimowy
Gośćmam c702 i touch hd,dziala rewelacyjnie zwlaszcza na tym drugim
-
Anonimowy
GośćCzy na omni hd dziala w tej aplikacjii przewijanie kinetyczne?
-
Anonimowy
GośćFajna, ale jak zdefiniować żeby za każdym odpaleniem było pytanie o rodzaj połaczenia: WLAN, lub Internet /GPRS/
-
Anonimowy
Gośćmam mini opere 5 na se k800i, i nie moge ogladac filmow. Co mam zrobic?
-
-
AutorWpisy