LG wprowadza do Polski sieciowe odtwarzacze Blu-ray BD570 i BD560

Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe LG wprowadza do Polski sieciowe odtwarzacze Blu-ray BD570 i BD560

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
  • Autor
    Wpisy
    • #152421 Odpowiedz
      Kan
      Klucznik

      Dzięki sieciowemu odtwarzaczowi Blu-ray LG BD570 z funkcją Netcast i bezprzewodową łącznością Wi-Fi można wygodnie, bez uruchamiania komputera, uzyskać dostęp do wybranych serwisów www na ekranie telewizora.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • #194301 Odpowiedz
      Anonimowy
      Gość

      Podoba mi sie to rozwiązanie LG, Blu-Ray z WiFi, tego jeszcze nie było, fajnieby było gdyby jeszcze wrzucali do wszystkich komórek WiFi wtedy byliby bezkonkurencyjni na rynku telefonów

    • #194302 Odpowiedz
      Anonimowy
      Gość

      LG należy do liderów w branży Blu-Ray, więc to urządzenie bedzie napewno bardzo dobre

    • #194303 Odpowiedz
      Anonimowy
      Gość

      Według mnie to bardzo dobre posunięcie ze strony LG. Wyprzedali już bestselerowego BD370 i zastąpią go nową serią BD5xx od BD550 do BD590 z dyskiem 250 GB i WiFi.

      Jak dla mnie LG robi dobre napędy a BD550 i 560 będą już w pełni kompatybilne z NTFS a nie tylko z FAT16/32 jak LG BD370.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Odpowiedz na: Odpowiedź #194301 w LG wprowadza do Polski sieciowe odtwarzacze Blu-ray BD570 i BD560
Twoje informacje:




Anuluj