Chaos na poczta.gazeta.pl

Start Forum Inne Bezpieczeństwo Chaos na poczta.gazeta.pl

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
  • Autor
    Wpisy
    • #156836 Odpowiedz
      Kan
      Klucznik

      Takie sytuacje faktycznie się zdarzają. Źle zabezpieczona poczta pozwala rozsyłać spam do wszystkich użytkowników serwera gazety. O czym mowa? Jak się okazuje się – wysłanie maila na adres [email protected] oznacza wysłanie maila do wszystkich użytkowników poczty gazety.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • #167133 Odpowiedz
      Anonimowy
      Gość

      Tak…taka wiadomość powoduje,że już mam skrzynkę pełną mail od debili, którzy postanowili sprawdzić czy to prawda. A z drugiej strony, debile z Gazeta.pl nie zrobili jak na razie nic,żeby tą lukę zlikwidawać….

    • #167134 Odpowiedz
      Anonimowy
      Gość

      Ta poczta to chyba teraz własność google ? Mam rację ? W każdym razie gratuluję adminowi.

    • #167135 Odpowiedz
      Anonimowy
      Gość

      czyżby google wykupiło agore ? jakoś o ty mnie słyszałem :F

    • #167136 Odpowiedz
      Anonimowy
      Gość

      Nie angora płaci google za skrzynki. Moim zdaniem super rozwiązanie i zdecydowanie tańsze niż utrzymywać u nas serwer ,łącze i zaplecze administracyjne. Warto też dodać że stabilniejsze 🙂 niż taka poczta z omleta

    • #167137 Odpowiedz
      Anonimowy
      Gość

      ale zarządzanie jest dalej w rękach gazety, wystarczyło by admini gazety nie walnęli takiej gafy.

      Najgorsze że do tej pory nie zadbali o to by poprawić swój błąd. Taki czas reakcji zupełnie deklasuje ich w kategorii jakość usług

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
Odpowiedz na: Chaos na poczta.gazeta.pl
Twoje informacje: